Top 20 - Cele mai pariate evenimente

Final Prima repriza A doua repriza  
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12 1 X 2 1X X2 12 1 X 2 1X X2 12  
13:30 1979 Ansan Police - Gangwon 1.65 3.75 4.25 1.14 1.98 1.18 2.15 2.05 5.85 1.04 1.51 1.57 1.90 2.55 4.87 1.08 1.67 1.36
14:00 2673 Banik Ostrava. - Fotbal Trinec. 1.30 5.25 6.45 1.03 2.77 1.06
18:30 1454 Csms Iasi - V. Constanta 2.10 3.25 3.60 1.27 1.70 1.32 2.70 2.00 3.94 1.14 1.32 1.60 2.40 2.35 3.55 1.18 1.41 1.43
18:30 1831 Napoli - Kalloni 1.30 4.85 7.40 1.01 2.82 1.09 1.60 2.60 8.77 - 2.00 1.35 1.50 3.25 6.70 1.02 2.18 1.22
18:30 2275 Lok. Sofia - Litex Lovech 4.65 3.45 1.70 1.91 1.12 1.22 5.51 2.05 2.20 1.49 1.06 1.57 4.57 2.55 1.95 1.63 1.10 1.36
19:00 1009 Germania U19 - Austria U19 1.45 4.25 6.00 1.07 2.44 1.16 1.90 2.10 8.25 - 1.67 1.54 1.70 2.70 6.06 1.04 1.86 1.32
19:00 1590 Wisla - Piast Gliwice 1.70 3.55 4.55 1.14 1.96 1.22 2.20 2.00 5.91 1.04 1.49 1.60 1.95 2.55 4.57 1.10 1.63 1.36
19:00 2113 Ventspils - Fk Liepaja 1.50 4.30 5.00 1.10 2.25 1.14 2.00 2.05 7.36 - 1.60 1.57 1.75 2.60 5.96 1.04 1.81 1.35
20:00 1027 Aik - Falkenbergs 1.45 4.40 6.00 1.08 2.48 1.16 1.90 2.10 8.25 - 1.67 1.54 1.70 2.70 6.06 1.04 1.86 1.32
20:00 1506 Brondby - Silkeborg 1.75 3.65 4.15 1.17 1.92 1.22 2.25 2.00 5.58 1.05 1.47 1.60 2.05 2.45 4.39 1.11 1.57 1.39
20:00 1833 Twente - Sporting L. 2.50 3.25 2.50 1.38 1.38 1.23 3.15 2.05 3.15 1.24 1.24 1.57 2.87 2.35 2.87 1.29 1.29 1.43
20:05 1616 Hacken - Djurgården 1.80 3.45 4.15 1.17 1.86 1.25 2.35 2.00 5.04 1.08 1.43 1.60 2.10 2.40 4.33 1.12 1.54 1.41
20:20 2320 Hammarby - Assyriska Ff 1.30 5.25 7.15 1.03 2.92 1.09 1.60 2.60 8.77 - 2.00 1.35 1.50 3.25 6.70 1.02 2.18 1.22
20:30 1623 Kapfenberg - St. Polten 2.50 3.20 2.60 1.39 1.42 1.26 3.15 1.95 3.40 1.20 1.24 1.63 2.80 2.25 3.10 1.24 1.30 1.47
20:45 2615 Wohlen - Servette 2.85 3.30 2.25 1.50 1.32 1.24 3.67 2.05 2.75 1.31 1.17 1.57 3.26 2.35 2.55 1.36 1.22 1.43
21:00 1457 Din. Bucurest. - Otelul 1.50 3.90 7.25 1.08 2.52 1.24 2.00 2.05 7.36 - 1.60 1.57 1.75 2.60 5.96 1.04 1.81 1.35
21:00 1834 Parma - Monaco 2.65 3.25 2.35 1.43 1.34 1.23 3.50 2.05 2.85 1.29 1.19 1.57 3.11 2.35 2.65 1.34 1.24 1.43
21:00 1862 Tigre - All Boys 1.70 3.35 4.80 1.12 1.94 1.24 2.20 2.00 5.91 1.04 1.49 1.60 1.95 2.55 4.57 1.10 1.63 1.36
21:15 1990 Rnk Split - Istra 1961 1.70 3.50 4.65 1.13 1.96 1.23 2.20 2.00 5.91 1.04 1.49 1.60 1.95 2.55 4.57 1.10 1.63 1.36
22:00 1017 Portugal U19 - Serbia U19 1.70 3.65 4.20 1.16 1.96 1.21 2.20 2.00 5.91 1.04 1.49 1.60 1.95 2.55 4.57 1.10 1.63 1.36

Ce urmeaza

Final Prima repriza A doua repriza  
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12 1 X 2 1X X2 12 1 X 2 1X X2 12  
16:00 2678 1. Fc Brno U2. - Znojmo U21 1.28 5.25 7.00 1.01 2.87 1.06
17:00 2111 Fc Daugava - Daugava Riga 1.60 3.70 4.90 1.10 2.06 1.19 2.10 2.05 6.26 1.03 1.54 1.57 1.85 2.60 5.03 1.08 1.71 1.35
17:00 2230 Kirov - Spartak Yoshk. 2.50 3.05 2.60 1.34 1.37 1.25
18:00 1696 Mp Tikva - Kaposvar R. 2.55 3.40 2.35 1.43 1.37 1.21
18:00 1593 Nosta - Chelyabinsk 2.90 3.30 2.15 1.50 1.27 1.21
18:00 1594 Syzran - Lada Togliatt. 1.55 3.50 5.40 1.06 2.06 1.18
18:00 1595 Zenit-izhevsk - Kamaz 2.40 3.20 2.60 1.34 1.40 1.22
18:00 2679 Slavia Praha . - Liberec Youth 1.30 5.30 6.25 1.03 2.77 1.06
18:00 2680 Teplice Youth - Taborsko U21 1.65 3.90 3.95 1.14 1.91 1.14
18:00 2681 Varnsdorf U21 - Pribram U21 3.55 4.40 1.65 1.91 1.18 1.11
18:00 2682 Viktoria Plze. - Mlada Bolesla. 2.10 3.75 2.70 1.32 1.53 1.16
18:30 1831 Napoli - Kalloni 1.27 5.05 8.05 - 3.09 1.08 1.50 2.80 10.02 - 2.18 1.30 1.40 3.50 8.09 - 2.44 1.19
18:30 1454 Csms Iasi - V. Constanta 2.05 3.25 3.80 1.25 1.74 1.32 2.65 2.00 4.06 1.13 1.34 1.60 2.35 2.35 3.66 1.17 1.43 1.43
18:30 2275 Lok. Sofia - Litex Lovech 4.80 3.50 1.65 1.98 1.11 1.21 5.85 2.05 2.15 1.51 1.04 1.57 4.87 2.55 1.90 1.67 1.08 1.36
18:30 2033 Gnistan - Sovo 1.80 3.95 3.20 1.21 1.72 1.13 2.30 2.05 4.97 1.08 1.45 1.57 2.10 2.40 4.33 1.12 1.54 1.41
19:00 1697 Fc Erzgebirge. - Banik Most 1.27 5.55 7.00 1.02 2.97 1.06
19:00 1698 Wattens - Paderborn 7.50 5.60 1.25 3.09 1.01 1.06
19:00 2573 Kalju - Tallinna Kale. 1.05 10.50 16.50 - 5.84 - 1.12 5.50 20.44 - 4.33 1.06 1.10 6.00 20.90 - 4.66 1.04
19:00 2574 Paide Linn. - Sillamäe Kal. 6.20 4.80 1.35 2.61 1.04 1.09 8.42 2.40 1.70 1.86 - 1.41 6.50 2.90 1.60 2.00 1.03 1.28
19:00 2112 Jelgava - Skonto 3.15 3.40 2.05 1.60 1.26 1.22 4.10 2.05 2.55 1.36 1.13 1.57 3.66 2.35 2.35 1.43 1.17 1.43
19:00 2113 Ventspils - Fk Liepaja 1.45 4.35 5.50 1.08 2.37 1.13 1.90 2.10 8.25 - 1.67 1.54 1.70 2.70 6.06 1.04 1.86 1.32
19:00 2120 Granitas K. - Atlantas 3.85 3.50 1.80 1.80 1.17 1.21 4.97 2.05 2.30 1.45 1.08 1.57 4.33 2.40 2.10 1.54 1.12 1.41
19:00 1590 Wisla - Piast Gliwice 1.70 3.55 4.55 1.14 1.96 1.22 2.20 2.00 5.91 1.04 1.49 1.60 1.95 2.55 4.57 1.10 1.63 1.36
19:00 2081 Stromsgodset . - Odds 2 1.30 5.20 6.25 1.02 2.72 1.06 1.60 2.60 8.77 - 2.00 1.35 1.50 3.25 6.70 1.02 2.18 1.22
19:00 2606 Moss - Valerenga 2 1.80 3.95 3.20 1.21 1.72 1.13 2.30 2.05 4.97 1.08 1.45 1.57 2.10 2.40 4.33 1.12 1.54 1.41
19:00 1009 Germania U19 - Austria U19 1.45 4.25 6.00 1.07 2.44 1.16 1.90 2.10 8.25 - 1.67 1.54 1.70 2.70 6.06 1.04 1.86 1.32
19:30 1832 W.innsbruck - 1.fc Koln 5.05 4.50 1.45 2.30 1.08 1.11 8.25 2.10 1.90 1.67 - 1.54 6.06 2.70 1.70 1.86 1.04 1.32
19:30 2791 Frøyland Il - Sola Fotball 2.95 5.20 1.70 1.82 1.25 1.06
20:00 1773 Cartagena - Valen.mestall. 1.75 3.55 3.90 1.15 1.81 1.19
20:00 1833 Twente - Sporting L. 2.70 3.20 2.35 1.43 1.33 1.23
Copyright © Gets Bet
Powered and Designed by IT Genetics